On special offer Sale

Maseczka KOLORYT I ENERGIA Moja Farma Urody

  • Produkt w 100% Naturalny
  • Wyprodukowany w Polsce
48,00 zł
46,00 zł You save 4% (2,00 zł).

Easy product returns

Buy a product and check it in your own time, at home.
You can return the product without providing a reason within 14 days.
Show details
14 days to withdraw from the contract
Your satisfaction is very important to us, therefore you can make a return without providing a reason within 14 days.
No stress and worry
We care about your comfort, that's why our shop offers returns on favorable terms.
Easy returns wizard
All returns processed by our shop are managed in a easy-to-use returns wizard which gives you the ability to send a return parcel.
Products not tested on animals
only highest quality products

SOKOWA MASECZKA KOLORYT I ENERGIA

Skład: miód lipowy z otuliny Puszczy Białowieskiej, świeży sok z marchewki, świeży sok z buraczków.

Działanie: wspaniale nawilża, odżywia i nadaje pięknego kolorytu.

Stworzyłyśmy dla Ciebie wspaniałą maseczkę z SOKIEM Z MARCHWI i BURACZKÓW, wszystko to zanurzone w EKO MIODZIE z otuliny PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ.

BURACZKI są niesamowitymi warzywami, działają silnie odmładzająco i energetyzująco na skórę, wynika  to z faktu, iż zawierają antocyjany i flawonoidy. Antocyjany zwiększają czterokrotnie przyswajanie tlenu przez komórki !!! Ponadto burak  jest bogatym źródłem żelaza, manganu, cynku, kobaltu, miedzi. Kolejnym związkiem, który jest zawarty w burakach jest Betanina mająca bardzo silne działanie nawilżające.

MARCHEW jest absolutnym eliksirem młodościpoprawia elastyczność skóry, ujędrnia ją i przyspiesza jej regenerację. Zawarty w niej beta-karoten chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, a także dba o jej nawilżenie i dodaje pięknego kolorytu !

Nasz miód pochodzi z pasieki z PUSZCZY BIAŁOWIESKIEJ w ostoi lasków i łąk. Osobiście tego doglądam ! Po pierwszym nałożeniu maseczki poczujecie, że skóra robi się ciepła, jest to wynikiem działania świeżych soków oraz miodu. Ponieważ miód w niewyobrażalnym wręcz tempie przyspiesza regenerację skóry,  przez kolejne dni zauważycie, iż wszelkie niedoskonałości (rany, zadrapania, zaczerwienienia) zaczynają się goić. Kolejnym zauważalnym efektem jest wspaniała gładkość skóry oraz jej niezwykła delikatność. Wynika to z tego, iż miód jest skarbnicą BIOPIERWISTKÓW i w momencie aplikacji Wasza skóra otrzymuje ABSOLUTNIE WSZYSTKO,  aby przystąpić do natychmiastowej naprawy i regeneracji.  Dodatkowo miód jest niezwykle bogaty w składniki naturalne (flawonoidy, białka, aminokwasy, witaminy wszystkich grup, węglowodany, dezoksyrybonukleotydy, enzymy roślinne, koenzymy, fitosterole, beta-karoten, mikro- i makroelementy, czynniki wzrostu i wiele innych bioaktywnych substancji), które  wykazują wszechstronne działanie lecznicze.

NA CZYM POLEGA FENOMEN ODMŁADZANIA SKÓRY MIODEM ?

Czy wiecie, że KOLAGEN jest stworzony z aminokwasu zwanego proliną ? a bogatym źródłem PROLINY jest miód (zawiera on bowiem aż 58% tego składnika w całej sumie aminokwasów), dodatkowo miód zawiera aktywną WITAMINĘ C, która jest niezbędna  aby z proliny stworzyć kolagen. Wszystko w naszym ekologicznym miodzie jest stworzone idealnie dla pięknej cery.

Ask for this product

If this description is not sufficient, please send us a question to this product. We will reply as soon as possible.

Data is processed in accordance with privacy policy. By submitting data, you accept privacy policy provisions.

Fields marked with asterisk are required
Users reviews
pixel